DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE NOVÝ BOR

Jste vy nebo vaši blízcí po operaci či úrazu a raději než ve zdravotnickém zařízení byste se zotavovali doma? Trpíte chronickou nemocí a nezvládáte se o sebe po zdravotní stránce starat? Pečujete o osobu blízkou a jsou okamžiky, kdy vám to všechno přerůstá přes hlavu?

V podobné situaci jako vy se nachází mnoho lidí, kterým úspěšně pomáháme v rámci domácí zdravotní péče (home care). Nejen přímo v Novém Boru, ale i blízkém okolí. Nezůstávejte na nemoc sami. Pozvěte nás k sobě domů. Postaráme se o vás. S citem, pochopením a naprostou diskrétností.

POMÁHÁME


24/7 péče

Jsme tu pro vás

 

ZDARMA


placeno pojišťovnou

Péče je hrazená zdravotní pojišťovnou na základě doporučení vašeho lékaře.
 

PROFESIONÁLNÍ SESTRY


sestřička

všechny naše sestry pravidelně vzděláváme ve spolupráci s Institutem zdravotních a sociálních věd.

ZAVOLEJTE NÁM A OBJEDNEJTE SE


CO VŠE PRO VÁS SESTŘIČKY Z NOVÉHO BORU UDĚLAJÍ?

Ve spolupráci s ošetřujícím lékařem připravíme ošetřující plán. Domluvíme si návštěvy, během kterých pro vás zajistíme cokoliv, co bude potřeba. Například: aplikaci léků, injekcí, infuzí, převazy, bandáže, podání enterální výživy, ošetření defektů i proleženin, léčebné laváže, katetrizace, kontrolu krevního tlaku i glykemie nebo odběry biologického materiálu. O průběhu léčby pravidelně vašeho lékaře informujeme.

Vyzkoušejte na vlastní kůži pozitiva každodenní plnohodnotné zdravotné péče v domácím prostředí. Naše sestry se budou věnovat pouze vám, jejich pozornost není rozptýlena jinými úkoly. Osobní přístup a respektování potřeb jedince má na tělo i duši blahodárný vliv. Nechte se takovou starostlivostí hýčkat i vy. Vždyť si jí plně zasloužíte.