Domácí zdravotní péče Nový Bor

Jste vy nebo vaši blízcí po operaci či úrazu a raději než ve zdravotnickém zařízení byste se zotavovali doma? Trpíte chronickou nemocí a nezvládáte se o sebe po zdravotní stránce starat? Pečujete o osobu blízkou a jsou okamžiky, kdy vám to všechno přerůstá přes hlavu?

V podobné situaci jako vy se nachází mnoho lidí, kterým úspěšně pomáháme v rámci domácí zdravotní péče (home care). Nejen přímo v Novém Boru, ale i blízkém okolí. Nezůstávejte na nemoc sami. Pozvěte nás k sobě domů. Postaráme se o vás. S citem, pochopením a naprostou diskrétností.

Komu je domácí zdravotní péče určená?

Každému pacientovi, kterému je doma nejlíp. Staráme se o osoby propuštěné z lůžkových zdravotnických zařízení, o chronicky nemocné, lidi po úrazech či operacích. Nezáleží nám na vašem věku, pohlaví, ani čemkoliv jiném. Jsme tu pro každého, kdo nás potřebuje.

Pojďte spolu s našimi novoborskými sestřičkami dělat postupné krůčky k uzdravení. Ničeho se nebojte. Víme, že boj s nemocí je obtížný. Nás se stydět nemusíte.

Uvažujete o domácí zdravotní péči, ale řešíte finanční stránku? To nemusíte. Na základě doporučení praktického lékaře je domácí péče plně hrazena zdravotní pojišťovnou.


NA NIC NEČEKEJTE A ROVNOU SE U NÁS OBJEDNEJTE

Co vše pro vás sestřičky z Nového Boru udělají?

Ve spolupráci s ošetřujícím lékařem připravíme ošetřující plán. Domluvíme si návštěvy, během kterých pro vás zajistíme cokoliv, co bude potřeba. Například: aplikaci léků, injekcí, infuzí, převazy, bandáže, podání enterální výživy, ošetření defektů i proleženin, léčebné laváže, katetrizace, kontrolu krevního tlaku i glykemie nebo odběry biologického materiálu. O průběhu léčby pravidelně vašeho lékaře informujeme.

Vyzkoušejte na vlastní kůži pozitiva každodenní plnohodnotné zdravotné péče v domácím prostředí. Naše sestra se budou věnovat pouze vám, jejich pozornost není rozptýlena jinými úkoly. Osobní přístup a respektování potřeb jedince má na tělo i duši blahodárný vliv. Nechte se takovou starostlivostí hýčkat i vy. Vždyť si jí plně zasloužíte.