Domácí zdravotní péče Sestřička.cz Nový Bor

Jsme zdravotní sestry, pečovatelky a ostatní odborníci zaměření na péči o pacienty v domácím prostředí. Před mnoha lety nás spojilo jediné. Touha pomáhat. Vracet dobrotu a laskavost lidem, kteří formovali naše osobnosti. Lidem z blízkého okolí. Z Nového Boru. Domácí zdravotní péče je medicínský a sociální obor, kterému věnujeme veškerou naši profesionální vášeň. Protože nás tahle práce baví, děláme jí s radostí a úsměvem. Naši klienti jsou pro nás rodinou. Proto nás nikdy neobtěžuje přijít a pomoci. Vždyť rodině pomáhá člověk rád.

Staňte se i vy členem naší široké rodiny. Přijmeme vás mezi sebe a postaráme se, abyste se cítili pohodlně a bezpečně. S námi i v hřejivé náruči vlastního domova. Spolehněte se na naši solidaritu, pečlivost a diskrétnost. Kromě zdravotních služeb pro vás na požádání umíme zařídit i pečovatelskou péči nebo výpůjčku zdravotních pomůcek.

Nebojte se ničeho a řekněte si o pomoc. Nikdy vás nenecháme samotné a v nesnázích. Budeme stát po vašem boku a dohlížet na proces uzdravování. Víme, že zdraví má člověk jen jedno. Proto uděláme maximum, aby to vaše bylo den za dnem lepší.


SNAŽÍME SE VÁM BÝT BLÍZKO

Sestřičky z Nového Boru mají napříč naší republikou spoustu kolegyněk. Kde všude působíme? Podívejte se na mapu a vyberte si pobočku, která je vašemu bydlišti nejblíž. 

​​mapa

 

Smluvní pojišťovny

  • 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
  • 201 Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky 
  • 207 Oborová zdravotní pojišťovna
  • 209 Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
  • 213 RBP, zdravotní pojišťovna